Şebnem GürünÖzeren

Konuşmacı-Eğitimci-Danışman

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Şebnem, uluslararası birçok koçluk sertifikasına sahiptir. Uluslararası firmalarda uzun yıllar üretim, yalın, proje yönetimi, AR-GE ve İK bölümlerinde geniş kapsamlı iş tecrübesine sahip olan Şebnem, darboğaz yönetiminden İK sistem tasarımı ve yönetime kadar teknik ve performansa dair fonksiyonlar arası birçok projenin yönetimini gerçekleştirmiştir.

 

Günümüzün yeni çalışma yaklaşımı olan Çevik yönetimin başarısında Agile metodolojilerini yerinde uygulamanın yanı sıra insana dair unsurların ve liderliğin de etkin olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle geçmiş sistematik iş tecrübesini global koçluk çalışmalarıyla harmanlayarak kurumların Çevik/yalın dönüşüm yolculuklarında onlara eşlik etmektedir. 


CRR Global ORSC (Organizational and Relationship Systems Coaching) Takım Koçluğu yaklaşımı ile farklı seviye ve ihtiyaçlardaki takımlara koçluk da yapmaktadır. 


İsveç orijinli Global Agile People Hareketi’nin aktif bir üyesidir. ICAgile BAF (Business Agility Foundations – Kurumsal Çevikliğin Temelleri), Agile HR (Çevik İK) ve Agile Leadership (Çevik Liderlik) eğitimleri akredite eğitmenidir.  

 

Agile People Principles – Your Call to Action For the Future of Work kitabının eş yazarı olan Şebnem, aynı zamanda Çevik İnsanlar – Yöneticiler ve İK için Çalışanların Motivasyonunu Artıran Radikal Bir Yaklaşım kitabının Türkçe çevirisinin editörüdür. Intent to Change koçluk, danışmanlık ve eğitim şirketinin kurucu yöneticisidir.

-Çevik Liderlik

-Yöneticinin İK Şapkası

-Değişim Yönetimi