CerenÇiçek

Konuşmacı-Eğitimci-Danışman

27 yıldır eğitim vermekte olan Ceren Çiçek, 32.000 saatin üzerinde eğitim vererek 11.000’den fazla katılımcının gelişimine katkıda bulunmuştur. Almanca, İngilizce dillerinde de eğitim vermekte olup, 2 adet “Uluslararası Eğitim Ödülü” bulunmaktadır.

İstanbul Erkek Lisesi’ni bitirerek, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında İstanbul
Üniversitesi’nde İngilizce Uluslararası Yöneticilik Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Borusan Otomotiv (BMW) ve Doğuşmotor’da (Audi & Porsche) Eğitim Uzmanlığı yaptıktan sonra Doğuş Otomotiv’de (VW Ticari Araç) Eğitim Şefi olarak çalışmıştır. Turkcell İletişim Hizmetleri’nde, Bireysel Satış Eğitim Müdürü olarak 22.000 kişinin gelişiminden sorumlu olarak görev almıştır.

BMW AG’nin “Uluslararası Eğitmen” sertifikalandırma programını başarıyla bitirerek, farklı ülkelerden katılımcılara yurt içi ve yurt dışında eğitim vermiştir. Ceren Çiçek, VW AG’nin de “Sertifikalı Eğitmeni” olmaya hak kazanmıştır.

2010 yılında Kurşun Kalem Eğitim, Koçluk ve Danışmanlık’ı kurmuştur. Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen firmaları ile çalışmaktadır. Hedef kitleyi ve ihtiyacı çok iyi analiz ederek, ihtiyaca özel butik gelişim programları tasarlamaktadır. Ekip çalışmaları, oyunlaştırmanın yer aldığı, katılımcıların etkin katılımlarının sağlandığı eğitimler gerçekleştirmektedir.

Profesyonel Koç olarak çalışmalarına devam eden Ceren Çiçek, Yönetici Koçluğu konusunda uzmanlaşmış olup, ACTP diplomasına sahiptir. Yönetim Danışmanı olarak, küresel markalar için 3 Proje gerçekleştirmiş olup, bu konuda bir adet “Uluslararası Danışmanlık Ödülü” bulunmaktadır. Gelişim ve fayda sağlamak değerlerini profesyonel hayatının yanı sıra; yer aldığı sosyal sorumluluk projeleriyle de gerçekleştirmektedir.

Hayat mottosu “Paylaşmak İz Bırakır” olan Ceren Çiçek, evli ve bir kız çocuk annesidir.

-Yöneticiler için Koçluk Eğitimi

-Müşteri Memnuniyeti

-Eğitmen Gelişim Programları