AcunErkuloğlu

Konuşmacı-Eğitimci-Danışman

Hacettepe Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği Bölümünü tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Şan Ana Sanat Dalı Koro Bölümünden mezun oldu. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrasında koristlik yaptı. Halkla İlişkiler Uzmanı da olan Erkuloğlu ST. Clements Üniversitesi’nde Temel Psikoloji eğitimi aldı ve aynı zamanda Sosyoloji Bölümünü tamamladı.

İlk işine; Esenboğa HAVAŞ’ta başladı. Ardından çalışma yaşamına sırasıyla Mirapark Alışveriş Merkezi Halkla İlişkiler Müdürü, Mirapark Alışveriş Merkezi İşletme Müdürü, Trabzon Forum Alışveriş ve Yaşam Merkezi Kiracı İlişkileri Uzmanı olarak yaklaşık 168 mağazadan sorumlu yönetici olarak kurumsal yaşamına devam etti.

2010 yılında Acun Danışmanlık ve Kişisel Gelişim Merkezini kurdu. Burada yaşam koçluğu ve öğrenci koçluğu yapan Erkuloğlu, daha sonra birçok kurum ve kuruluşa çeşitli eğitimler vererek kurumsal eğitmenlik hayatına başladı.

2013 -2019 yılları arasında Trabzon Ticaret Sanayi Odası Kadın Girişimciler İcra Kurulu’nda, bölgede kadın istihdamını artırmaya yönelik çalışmalarda bulunarak, birçok projede görev aldı.

Kadınla Başlar Derneği’ninde kurucu üye, Marka Şehir Ankara Derneği’nde yönetim kurulunda, İnsan Kaynakları Meslek Derneği’nde üye, Uğurböcekleri Derneği’nde üye olarak görev almaktadır.

2014-2023 Yılları arasında İzgören Akademi’de kurumsal eğitmen olarak görev almıştır. Türkiye ve KKTC ‘de 900 den fazla eğitim vermiştir.

Kurumsal eğitmenliğinin yanı sıra ICF tarafından akredite olmuş PPC unvanına sahip yönetici koçudur. Aynı zamanda koçluk mesleğine gönül vermiş bireylerin unvan süreçlerinde onlara Mentor koçluk yapmaktadır. Bununla birlikte Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından verilen ‘’KOÇ SEVİYE 6’’ unvanına sahiptir.

-Stres Yönetimi

-Problem Çözme Teknikleri

-Çatışma Yönetimi